Ücretsiz ManyCam 2018 Indir

FileHippo 2018Ücretsiz ManyCam 2018 Indir - ManyCam 2018 video sohbetleriniz daha keyifli hale getirmek için özel efektler ve arka planlar sunuyor. Çeşitli sohbet programları tam olarak aynı zamanda web kamerasını kullanmak yardımcı olur ve, daha önemlisi, ayrıca, İnternet üzerinden streaming olduğunuz resim biraz parlak efektler eklemek sağlar. Güzel görünümlü arayüzü kolayca yeni başlayanlar hem de profesyonel kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Yazılımın ayarlarını özelleştirmek edebilmek için, bağımsız ses ve video kaynağı seçenekleri yapılandırabilirsiniz. İşlev listesine bir başka güzel ayrıca bunun yerine web kamerası, canlı yayın hangi video ekleyerek oluşturabilirsiniz çalma listeleri için destek. Video efektleri sayısı oldukça etkileyici ve öğeleri video üzerinde kullanılan aksesuarlar ve metin yüz değişmektedir.  ManyCam 2018 en son sürümünü indirin

ManyCam 2018 Indir

ManyCam 2018 Indir

Kullanıcı istenen bir etkisi bulmaması halinde, kolayca yapımcının web sitesinden daha indirebilirsiniz. Daha fazla etkiler birlikte, daha da ilginç bir etki oluşturmak için olabilir. Manycam size bir kullanıcı için kaydedilebilir tanımlı dizin fotoğraf çekmek için, Dosya Adlandırma kurallarını belirlemek ve bir gecikme uygulamak şansı verir. Ayrıca video kaydı ve MP4, AVİ veya GİF dosyası biçimi onları ihracat. ManyCam 2018 Sanal web Kamerası bir simge olarak sistem tepsisinde çalıştırmak, kullanıcının açık uygulamaları ile karmaşık değil ayrıca masaüstü alanı tasarrufu için. Örneğin Skype için herhangi bir anlık mesajlaşma uygulaması hakkında sadece, YouTube, Facebook, Google Buluşmalar, Bedava, Sıkca ve MSN bu yazılım tarafından desteklenen ve ManyCam Sanal Webcam yapılan değişiklikler büyük olasılıkla anında mesajlaşma programı görüntülenir. Durumunda olan web kameranız aracılığı ile büyük bir zaman olabilir bir program arıyordunuz ve bu da tamamen ücretsiz, indirin ve ManyCam 2018 Indir yükleyin.

Videolar ve fotoğraflar için harika webcam efektleri ve grafikler ekleyin. Harika webcam filtreler daha iyi cam görünüyorsun olun. Yüz tanıma teknolojisi kullanarak çılgın Maskeler veya yüz efektleri ekleyin. Kendine yeni bir web kamerası arka plan vermek yani bir stüdyo setinde görünür ya da evinde kar yağıyor gibi yanıyor ya da sen göstermek. ManyCam 2018 etkileri binlerce ile büyük bir kütüphanesi vardır.

Birçok uygulama ile aynı anda web kameranız kullanın
Aynı Skype, MSN, PSP, ve diğer birçok web kamerası ve ses uygulamaları. Aynı zamanda devlet sanal ses sürücüsü ile aynı heree thEnter yapabilirsiniz.

Yayın için inanılmaz mikrofon ses efektleri ekleyin
Üzerinde ekran kaydını bir ses için sesini gizlemek için ses değiştirici teknoloji kullanıyoruz, insanları güldürmek, ya da arkadaşlarınız ve ailenizle kandırmak için kullanabilirsiniz. ManyCam da en normal ses sürücüleri daha mikrofon ve kulaklık ses kalitesi ses daha iyi yapmak mümkün.

Video penceresi üzerinde çizin
Üzerine çekmek için ya da canlı video yayını için metin eklemek yerleşik resim düzenleme yazılımı kullanın. Skype, Youtube veya diğer video ise video üzerinde çizin. Sadece herhangi bir uygulama için video kaynağı olarak ManyCam ekleyin!

Masaüstü ekran kaydını
Sabit diskinize video Kaydet masaüstünüze kaydedin. Ayrıca Bedava, Justin.tv Skype gibi, ve daha fazla video sohbet hizmetleri yaşanması açın. YouTube'da video kaynağı masaüstü bir video kaydı gibi ManyCam kullanın.

Resim içinde Resim
ManyCam ile resim video yayın "pnp" ya da resim. Bu pencere içinde küçük bir video penceresi içinde kendini gösterirken masaüstünüzü açın. Resim Web Kamerası ve canlı şovlar video gösteriler için yararlıdır. ManyCam - pnp özelliği ile canlı haber stüdyosu haline bilgisayarınızı açın.

Farklı video kaynakları arasında geçiş
ManyCam Studio Pro sekmesine hızlı video kaynakları arasında geçiş yapmak için. ManyCam Studio Pro yavaş farklı kaynaklar arasında geçiş kesmek veya 6 video kaynağı ve olanağı sağlar. Başka bir kamera eklemek için, video kaynağı olarak fotoğraf, fotoğraf anlık, önceden kaydedilmiş bir video ve masaüstü ekran kaydını bile kaynak penceresinde ManyCam açılan menüyü kullanın. ManyCam Pro ile canlı video prodüksiyon stüdyosu haline bilgisayarınızı açın.

Kendi özel web kamerası etkileri
Grafik web kamerası özel web kamerası yüz etkiler, göz etkiler, ağız etkileri, saç etkiler ve başka bir türü. ManyCam toplumun geri kalanı ile özel efekt paylaşmak ya da kendinize saklayın.

ManyCam 2018 Indir


ManyCam Studio

Canlı video studio plus access Pro ses ve video efektleri içine Web Kamerası ve bilgisayarınızı açın.
Pro ManyCam videoları daha sonra göstermek için, kayıt için, birden fazla kaynaktan canlı video yayını, ses kaynakları, Çapraz geçiş ve geçiş arasında geçiş ve canlı video veya ekran kaydını üzerine metin eklemek sağlar. ManyCam Pro kullanıcıları da harika ManyCam 2018 Indir ses ve video efektleri kütüphane erişin.

Özellikler:

 • Kullanıcı arayüzü yeniden tasarlandı ve optimize
 • Windows 2000 desteği eklendi
 • ManyCam sanal sürücü optimize edilmiş, sertifikalı ve Microsoft donanım logo programı ile imzalandı
 • Format etkileri ManyCam*hız değiştirildi
 • Anlık görüntü yakalayıp kaydetme "Snapshot" özelliği sağlar kullanıcı
 • Filmler için ses desteği
 • Yeniden boyutlandırma algoritması için gelişmiş kalite ayarı
 • Yeni Renk efektleri, Objektif etkileri, "Alev" etkisi

Yenilikler:

 • Mac sürümü 4.6.0.8 için güncellendi
 • Bazı kullanıcılar için proxy üzerinden etkinleştirme Pro ManyCam sabit.
 • Kullanıcı Kılavuzu Dokümantasyon IP kameralar hakkında yeni bilgiler ile güncellendi.

Ücretsiz ManyCam 2018 Indir

Mac OS için ManyCam 2018 Indir 
Windows için ManyCam 2018 Indir

License: Freeware
Website: https://manycam.com
OS: Windows 10, Windows 7, Windows 8 / 8.1, Windows XP, Windows 10 (64-bit), Windows 7 (64-bit), Windows 8 / 8.1 (64-bit), Windows XP (64-bit)